2025. gada pašvaldības domes vēlēšanas

Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"

Kandidāts Kārtas nr. sarakstā Dzimšanas gads Darbavieta / nodarbošanās
Dagnis Straubergs 1. 1969 Limbažu novada dome, domes priekšsēdētājs
Māris Beļaunieks 2. 1961 Limbažu novada pašvaldība, Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks
Rūdolfs Pelēkais 3. 1997 Limbažu novada dome, Priekšsēdētāja 2. vietnieks
Ziedonis Rubezis 4. 1969 Limbažu vidusskola, Direktors
Inga Možvillo 5. 1981 SIA "SALDO I.M.", Valdes priekšsēdētāja-galvenā grāmatvede
Regīna Tamane 6. 1956 Limbažu novada dome, Deputāte
Dāvis Melnalksnis 7. 1993 Limbažu novada dome, deputāts
Jānis Remess 8. 1974 Limbažu novada pašvaldība, Limbažu novada p/a "LAUTA" publisko ūdeņu apsaimniekošanas nodaļas Alda vadītājs.
Edžus Arums 9. 1982 SIA “A Events”, Prokūrists
Lija Jokste 10. 1961 Limbažu novada dome, Deputāte
Kristaps Močāns 11. 1978 Limbažu novada pašvaldības Salacgrīvas apvienības pārvaldes Sporta un atpūtas komplekss “Zvejnieku parks”, Pārvaldnieks
Evija Keisele 12. 1986 Limbažu novada Kultūras pārvalde, vadītāja
Maija Andersone 13. 1971 Limbažu novada pašvaldības Limbažu novada Izglītības pārvalde, Galvenā metodiķe speciāliste mūžizglītības un tehnoloģiju jautājumos
Aivars Tomiņš 14. 1969 Limbažu Mūzikas un mākslas skolas, direktors
Toms Arnavs 15. 1991 Valsts vides dienests, daļas vadītājs
Roberts Viziņš 16. 1991 Limbažu novada pašvaldības aģentūra "LAUTA", Direktors
Artūrs Vītols 17. 1988 SIA "Connecto Latvija", Būvniecības projektu vadītāja palīgs
Reinis Siliņš 18. 1982 SIA "Skultes doktorāts", Valdes loceklis
Mēs esam Latvijas Reģionu Apvienība. Cilvēki no visa Limbažu novada – Ainažiem, Alojas, Braslavas, Brīvzemniekiem, Katvariem, Liepupes, Limbažiem, Pāles, Salacgrīvas, Skultes, Staiceles, Umurgas, Vidrižiem, Viļķenes, kā arī citām apdzīvotajām vietām.
Mums ir svarīgi, lai ikviens iedzīvotājs ir ar dzīvi apmierināts, pašpietiekams un izglītots cilvēks, kurš dzīvo drošā un iekļaujošā Limbažu novadā. Mēs turpināsim ieviest pārdomātu un ilgtspējīgu sociālās aprūpes un veselības veicināšanas politiku. Nodrošināsim divvirzienu komunikāciju starp pašvaldību un iedzīvotājiem, jo ir svarīgi veicināt kopienas drošības sajūtu, sabiedrības uzticēšanos un iesaisti. Ekonomiski aktīvo iedzīvotāju īpatsvara pieaugums ir mūsu šodienas mērķis labākam Limbažu novadam.
Šajos ģeopolitiskajos apstākļos ļoti būtiska loma ir stabilai, uzticamai un emocionāli noturīgai novada domes vadībai, kas vissarežģītākajos apstākļos spēj pieņemt situācijai atbilstošus lēmumus.
Kopš 2021. gada, novadiem apvienojoties, esam pierādījuši, ka mūsu finanšu politika ir atbildīga. Attīstības projektu īstenošanai piesaistītā finansējuma palielināšana un atturēšanās no pārsteidzīgu kredītu ņemšanas Limbažu novadam mazinājis finansiālo slogu. Tā katru gadu pieaug budžeta brīvie līdzekļi, ko varam novirzīt novada attīstībai.
Jau šobrīd nopietni strādājam, lai ne tikai vietējie uzņēmēji varētu veiksmīgi attīstīt savu uzņēmējdarbību, bet arī izveidotu spēcīgu pamatu topošajiem investoriem. Turpinām atbalstīt jauno uzņēmēju atbalsta programmas, kas pēdējos gados sevī ietver arī ārzemju latviešu atgriešanos mājās. Attīstīsim uzņēmējdarbību, pieņemot lēmumus, kas atstāj labvēlīgu ietekmi uz vidi un cilvēku veselību.
Pateicoties mūsu finanšu politikai, esam gatavi turpināt atbalstīt ceļu un tiltu infrastruktūras sakārtošanu. Valsts atbalsts nav pietiekams, tāpēc ļoti nozīmīgs ir pašvaldības finansiālais ieguldījums.
Esam ģimenēm draudzīga pašvaldība, jo pie mums ir lieliska vide, kur audzināt bērnus. Dzīvesvietu trūkums novadā ir problēma, kam varam piedāvāt risinājumu. Pirmie soļi jau ir sperti.
Mums ir pieredze un skaidrs redzējums, kā radīt mūsdienīgu un konkurētspējīgu izglītības, kultūras un sporta vidi, kas vērsta uz visu novada iedzīvotāju daudzpusīgu attīstību. Turpināsim nodrošināt visaptverošu mācību vidi, lai novada bērniem un jauniešiem būtu iespēja augt un veidoties par radošām, patstāvīgām, kritiski domājošām un pašpietiekamām personībām. Novada vispārizglītojošās skolās papildus obligātajam mācību saturam ļoti nozīmīga ir STEM joma (dabaszinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika), Dziesmu un Deju svētku kustības turpināšana, veselīga dzīvesveida veicināšana un sociālo pamatprasmju apgūšana. Radīsim jaunas mūžizglītības programmas, lai arī pieaugušie novada iedzīvotāji ikdienā var pilnveidot savas zināšanas un digitālās prasmes.
Saglabāsim un pilnveidosim esošo kultūras pakalpojuma pieejamību visā novada teritorijā, attīstot konkurētspējīgu kultūrtūrismu. Dziesmu un Deju svētku kustības kolektīvi ir kultūras pamats, vienlaikus mēs atbalstām amatiermākslas piedāvājuma daudzveidību. Ir svarīga projektu finansējuma piesaiste notikumu rīkošanā un kolektīvu tērpu atjaunošanā.
Sporta infrastruktūras uzturēšana un modernizācija, plaša piekļuve sporta un veselības veicināšanas aktivitātēm, atbalsts vietējām sporta organizācijām ir tikai daļa no jau iesāktajiem darbiem, lai iedzīvotāji saņemtu atbalstu rūpēs par savu veselību. Tomēr par tikpat nozīmīgu uzskatām arī augstu sasniegumu sporta attīstību.
Mēs redzam Limbažu novadu kā mūsdienīgu tūrisma galamērķi, kurā resursi tiek izmantoti, lai radītu iespējas vietējiem uzņēmējiem, iedvesmotu viesus un vairotu lepnumu par teritoriju, kurā dzīvojam. Viss sākas ar mums pašiem. Limbažu novads ir Vidzemes pērle – vieta, kur satiekas vēsture, daba un cilvēku radošais gars. Esam apstiprinājuši un sākuši īstenot ilgtspējīgu tūrisma stratēģiju, kas stiprinās novadu, veicinās ekonomikas izaugsmi un palīdzēs aizsargāt šīs teritorijas dabas vērtības.
Biedrībām un iedzīvotāju iesaistei ir ļoti liela nozīme novada attīstībā, tāpēc katru gadu budžetā tiek atvēlēts finansējums šo organizāciju uzturēšanas un aktivitāšu atbalstam. Novērtējam mūsu senioru, brīvprātīgo ugunsdzēsēju, kultūras, sporta, veselības veicināšanas un sociālā atbalsta, tehnisko sporta veidu, reliģisko, dzīvnieku aizstāvju un pārējo biedrību līdzšinējo sadarbību. Iedzīvotāju padomju izveide un līdzdalības budžeta ieviešana stiprinās mūs ceļā uz izvirzīto mērķu sasniegšanu. Turpinām kopā! MĒS NEDRĪKSTAM APSTĀTIES!

Kandidātu skaits: 18

Dzimums Kandidātu skaits Procenti
Sieviete 5 27,8%
Vīrietis 13 72,2%
Vecums Kandidātu skaits Procenti
21-30 gadi 1 5,6%
31-40 gadi 5 27,8%
41-50 gadi 5 27,8%
51-60 gadi 4 22,2%
61-70 gadi 3 16,7%

* Piezīme: kandidātu vecums tiek rēķināts uz vēlēšanu dienu - 2025. gada 7. jūniju.

Vidējais vecums: 46,8 gadi

Vecākais kandidāts: 69 gadi

Jaunākais kandidāts: 27 gadi

Izglītība Kandidātu skaits Procenti
Augstākā 14 77,8%
Vidējā 4 22,2%
Pilsonības valsts Kandidātu skaits Procenti
Latvija 18 100,0%

* Piezīme: procentu summa neveido 100%, jo kandidātiem iespējamas vairākas pilsonības.

Tautība Kandidātu skaits Procenti
Latvietis/latviete 17 94,4%
Neizvēlēta 1 5,6%
Kandidēšanas pamats Kandidātu skaits Procenti
Darbavieta 2 11,1%
Deklarēta dzīvesvieta 7 38,9%
Deklarēta dzīvesvieta, darbavieta 1 5,6%
Deklarēta dzīvesvieta, darbavieta, nekustamais īpašums 7 38,9%
Nekustamais īpašums 1 5,6%
Dzīvesvieta Kandidātu skaits Procenti
Rīga 2 11,1%
Limbažu novads 15 83,3%
Saulkrastu novads 1 5,6%
Pēdējais atjauninājums veikts: 02.04.2025. plkst. 16:26